Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

На Житомирщині підозри на коронавірус не підтвердилися, нових випадків немає

Станом на 9.00 19 березня 2020 року на Житомирщині нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію немає. В області залишається підтвердженим лише один летальний випадок COVID-19 у Радомишльському районі. Попередні підозри на цю хворобу не підтвердилися, проте вчора (18 березня) надійшли нові матеріали щодо перевірки ще двох жителів регіону на коронавірус.

Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України.

«За минулу добу (18 березня) проведено дослідження матеріалу від 2-х хворих (Новоград-Волинський та Бердичівський райони). За результатами досліджень збудника COVID-19 не виділено. Надвечір до вірусологічної лабораторії надійшов матеріал ще від 2 хворих (м. Житомир та Народицький район). Триває з’ясування всіх обставин з цього приводу», – йдеться у повідомленні лабораторного центру.

Вчора, 18 березня, під час брифінгу заступниці голови ОДА Наталії Остапченко щодо ситуації з коронавірусом в області повідомили, що є підозра на це захворювання у десятимісячної дитини з Бердичівського району. Зі схожою симптоматикою до коронавірусної інфекції дитину з мамою госпіталізували та взяли матеріали для аналізу.  Наразі у малечі збудника COVID-19 не виявили, діагностували ГРВІ.

Нагадаємо, що раніше в області були підозри на захворювання у жителів Бердичівського, Андрушівського, Ємільчинського, Хорошівського районів та міста Житомира. Для всіх цих пацієнтів зроблене лабораторне ПЛР дослідження, результат – коронавірусної інфекції не виявили.

Зберігайте спокій, дотримуйтеся рекомендацій МОЗу, залишайтеся вдома та будьте здоровими!

Користуйтеся офіційними українськими ресурсами про коронавірус!

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин