Житомирська область, Бердичівський район

У жителів Бердичівського та Андрушівського районів коронавірус не виявили

Про це повідомив голова ОДА Віталій Бунечко сьогодні, 14 березня.

Нагадаємо, що вчора під час брифінгу журналістів проінформували про те, що у двох жителів області з Андрушівського та Бердичівського районів виявили схожу симптоматику до коронавірусу, їх госпіталізували та ізолювали, відібрали матеріали для проведення тесту на COVID-19.

«Усі необхідні тести проведені – ми готові сказати результат, – повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці Віталій Бунечко. – В обох пацієнтів у Бердичеві та Андрушівці не виявили коронавірусної інфекції».

Також провели дослідження шляхом полімеразної ланцюгової реакції на виявлення вірусної інфекції грипу та парагрипу. Лабораторно й ці діагнози не підтвердили. Так, у жителя Бердичева знайшли РНК риновірусу, тобто ГРВІ, у жителя Андрушівського району – двобічна пневмонія. Стан обох пацієнтів стабільний, вони перебувають під контролем лікарів, ускладнень не спостерігається.

Нагадаємо, що дотримання простих правил особистої гігієни допоможе вберегтися від коронавірусної інфекції.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua