Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

На Житомирщині померла 71-річна жителька Радомишля від коронавірусної інфекції

Сьогодні, 13 березня, в Україні зафіксована перша смерть людини, інфікованої коронавірусом. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

71-річна жінка з Радомишльського району, яка 12 березня була госпіталізована із лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, сьогодні померла.

Керівництво області висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Закликаємо жителів області дотримуватися методів профілактики зараження коронавірусною інфекцією: часто та ретельно мийте руки, не відвідуйте місця масового скупчення людей, при перших проявах недуги – негайно звертайтеся до лікарів.

Під наглядом лікарів знаходяться близькі родичі жінки, з якими вона проживала, та особи, з якими вона контактувала.

МОЗ України зазначає, що померла жителька області знаходилася в групі ризику. Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 з летальними наслідками.

За результатами аналізу і моделювання РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, у зоні найменшого ризику перебувають особи у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%. Для 40-49-річних – відповідно 0,3%; для 50-59-річних – 1,3%; для 60-69-річних – 3,4%, для 70-79-річних – 7,8%.

У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин