Житомирська область, Бердичівський район

У п’ятницю «гаряча лінія» про реалізацію прав дітей-сиріт на виховання у сімейних формах

Уже цієї п’ятниці, 13 березня, Житомирський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводитиме «гарчу лінію». Тематика телефонної розмови з жителями області – «Реалізація права дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування на виховання в сімейних формах влаштування».

На всі запитання відповідатиме запрошений спеціаліст служби у справах дітей ОДА Лілія Корчемна.

Телефонуйте 13 березня з 11:00 до 13:00 год. за номером «гарячої лінії»: (068) 718-59-82.

Нагадаємо, що 12 березня жителі Житомирщини можуть зателефонувати на «гарячу лінію» щодо питань соціального захисту.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua