Підвищення рівня пенсійного забезпечення – першочергове завдання Мінсоцполітики

Дата: 06.03.2020 15:18

“Прийшов час віддати належне пенсіонерам, силами яких розбудовувалася економіка нашої країни”, – відзначила Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час першої зустрічі з колективом міністерства.

За словами Міністра, першочергове завдання, яке зараз стоїть перед міністерством, – проведення індексації пенсій та забезпечення підвищення рівня пенсійного забезпечення в країні.

Міністр доручила терміново підготувати пропозиції щодо шляхів підвищення соціального захисту людей та активно включатися в комунікаційну роботу з регіонами задля реалізації політики у соціальній сфері.

“Нам вкрай необхідний зворотній зв’язок, тоді ми будемо знати реальні потреби людини та зможемо робити якісну соціальну політику! Результати нашої роботи мають бути відчутні у кожній оселі”, – резюмувала Марина Лазебна.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua