Увага! Увага! Увага!

11 листопада 2019 року (понеділок), останій день подання звітності за ІІІ квартал:

Бердичівське управління ГУ ДПС у Житомирській області  нагадує, що  11 листопада 2019  (понеділок), останній день подання:

• звіту про суми податкових пільг за ІІІ квартал;
  • податкової декларації з податку на прибуток підприємства за ІІІ квартал  платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу*;
  • податкової декларації рентної плати з розрахунком;
  • рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів за ІІІ квартал;
  • рентної плати за спеціальне використання води за ІІІ квартал;
  • податкової декларації екологічного податку за ІІІ квартал;
  • податкової декларації туристичного збору за ІІІ квартал;
  • податкової декларації платника єдиного податку юридичними особами та фізичними особами —підприємцями третьої групи за ІІІ квартал;
  • податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку за IІІ квартал (форма № 1ДФ).

* Платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації (п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу).

Бердичівське управління  ГУ ДПС у Житомирській області