Громадські роботи

Дата: 15.08.2019 12:07

Вирішуючи проблеми зайнятості жителів Андрушівського району, Андрушівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Щороку в бюджетах сільських та селищних рад передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які залучаються до участі в громадських роботах, затверджується перелік видів громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно корисну спрямованість для місцевих громад.

Так, у рамках співпраці з територіальними громадами, з 12 серпня 2019 року громадські роботи розпочалися на території Червоненської ОТГ. Основним завданням на цьому етапі є благоустрій парку Терещенка: розрідження та поновлення зелених насаджень, чистка озера, впорядкування території, прибирання сміття.

Для роботодавців організація громадських робіт – перспективний напрям взаємовигідної співпраці зі службою зайнятості, адже вони мають можливість залучити необхідну додаткову робочу силу до виконання нагальних другорядних робіт та не відволікати основний персонал від виробничого процесу.