Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Громадські роботи

Вирішуючи проблеми зайнятості жителів Андрушівського району, Андрушівська районна філія Житомирського обласного центру зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Щороку в бюджетах сільських та селищних рад передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які залучаються до участі в громадських роботах, затверджується перелік видів громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно корисну спрямованість для місцевих громад.

Так, у рамках співпраці з територіальними громадами, з 12 серпня 2019 року громадські роботи розпочалися на території Червоненської ОТГ. Основним завданням на цьому етапі є благоустрій парку Терещенка: розрідження та поновлення зелених насаджень, чистка озера, впорядкування території, прибирання сміття.

Для роботодавців організація громадських робіт – перспективний напрям взаємовигідної співпраці зі службою зайнятості, адже вони мають можливість залучити необхідну додаткову робочу силу до виконання нагальних другорядних робіт та не відволікати основний персонал від виробничого процесу.« повернутися до списку новин