НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ "МЕМОРІАЛ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ" ОГОЛОШУЄ КОНКУРСУ ДИТЯЧОЇ ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ "ПАМ'ЯТЬ МАЙБУТНЬОГО"

Дата: 27.05.2019 09:58

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» оголошує Конкурс дитячої художньої творчості «ПАМ’ЯТЬ МАЙБУТНЬОГО» до 86-х роковин Голодомору 1932-33 років в Україні. Проект започатковано з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору. Його місією є поширення знань про трагічні сторінки історії нашої країни, запобігання повторенню злочину геноциду, сприяння самоідентифікації, захист прав людини, протистояння дискримінації та порушенню прав людини.

Теми конкурсу:

• «Голодомор. Сторінки історії»

• «Пам’ять країни – пам’ять родини»

• «Спадщина – дух та сила»

• «Права людини – право народу»

• Вільна тема, що відповідає ідеї проекту

Учасником/учасницею Конкурсу може стати будь-яка особа від 6 до 17 (повних) років.

Конкурс проводитиметься у номінаціях для трьох вікових категорій: від 6 до 9, від 10 до 13, від 14 до 17 років.

Призовий фонд конкурсу 10 000 грн.

Техніки та жанри робіт: рисунок, живопис, графіка, витинанка, плакат, аплікація, колаж, сторі-борд (мальована історія), комп’ютерна графіка та будь-яка інша техніка двомірного зображення.

Для участі у Конкурсі необхідно до 01 липня 2019 року подати електронну заявку, заповнивши реєстраційну форму або повідомленням на e-mail art.memory.future@gmail.com відповідно до умов, зазначених у Положенні про Конкурс.

Дата відкриття виставки та нагородження переможців 5 листопада 2019 року за адресою Київ, вул. Лаврська, 3, Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».

Детальніше про конкурс та умови участі

у Положенні про Конкурс:

на сайті музею:

Реєстраційна форма

E-mail: art.memory.future@gmail.com

Instagram: rtcompetition_memoryoffuture

Тел.: (044) 254 4512

Контактна особа: Тетяна Журавська

Національний музей «Меморіал жертв Голодомору»

01015 м. Київ, вул. Лаврська, 3

www.memorialholodomor.org.ua