Дитячі пісенні колективи з Житомирської області отримали спецвідзнаку журі на Міжнародному конкурсі

Дата: 21.11.2018 13:33

Дитячі вокальні колективи з Житомирської області здобули спеціальну відзнаку журі на Міжнародному конкурсі вокального мистецтва імені І.С. Козловського, що відбувся вихідними в селі Мар’янівка Київської області.

Про це 21 листопада в електронному листі Житомир.infoповідомили організатори конкурсу.

«16-17 листопада у селі Мар’янівка Васильківського району Київської області зібралися талановиті діти та молодь, аби взяти участь у «Пошуку нового звучання» - конкурсі вокального мистецтва імені І.С. Козловського для обдарованих дітей та молоді з малих територій. 140 талановитих дітей-вокалістів з найменших містечок та селищ України по-новому заспівали українські пісні. Конкурс проходив у номінації академічний вокал серед дітей 8-17 років. Учасниками стали солісти та музичні ансамблі малих форм до 8 осіб», - поінформували організатори.

Виступи учасників оцінювали Тамара Ходакова - голова журі, Заслужена артистка України, актриса Київського національного академічного театру оперети, викладач кафедри сольного співу НМАУ; Тетяна Зозуля - режисер Мистецько-концертного центру ім. І.С. Козловського Київського національного академічного театру оперети; Оксана Лобойко - артистка Національної Заслуженої академічної капели України «Думка», лауреат Всеукраїнських конкурсів, випускниця Мар’янівської ДМШ ім. І.С. Козловського; Микола Шуляк - український оперний співак, Заслужений артист України, лауреат Міжнародних конкурсів, соліст Президентського Духового оркестру України.

Спеціальну відзнаку журі у номінації «Надія» отримали зразковий фольклорний гурт «Веретенце» із селища Червоне Андрушівського району, дитячий ансамбль «Браво» із села Висока піч Житомирського району та виконавець Фесько Артем із селища Попільня Житомирської області.

За даними організаторів, село Мар'янівка є батьківщиною та місцем творчого становлення Народного артиста України і колишнього СРСР, лауреата численних премій Івана Семеновича Козловського (1900-1993). Він українець, чиє ім'я входить в десятку кращих тенорів світу. Нині у Мар’янівці знаходиться Меморіальний музей-садиба І.С. Козловського.