День української писемності та мови

Дата: 09.11.2018 16:21

9 листопада – День української писемності та мови. Свято встановлене на честь Нестора літописця, якого вважають «батьком українського письма». Щорічно до цього дня проводять різні тематичні заходи, від масштабних Всеукраїнських – до місцевих, на рівні організацій та установ.

В закладах освіти нашої громади традиційно цій події відводять цілий тиждень, протягом якого учні разом з учителями беруть участь у різноманітних конкурсах, флеш-мобах, вікторинах, готують літературні вечори, тощо.

Так, Глинівецька ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначила сьогоднішнє свято «Мовознавчим експресом», який прямував від станції «Абеткова» до станції «Розумники».

Крилівська ЗОШ І-ІІ ступенів провела «Ігри патріотів», презентацію учнівських газет, конкурс знавців української мови імені Петра Яцика та захід «Бринить, співає наша мова».

Життя Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів наповнили: арт-моб «О мово моя, душа України!», книжковий флеш-моб «Читаюча молодь» та флеш-моб думок «Як правильно?», вікторини «Знавці мови», «Що? Де? Коли?» та «Ерудити», літературні посиденьки з творчими дітьми за участі поета-початківця Юлії Пально та святкова лінійка.

Про ці події докладніше можна прочитати на сторінках авторів дописів за посиланнями:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=347075162722722&id=100022607221444 та