Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Громадські слухання в с. Великі Мошківці

У четвер, 8 листопада, відбулися громадські слухання в с. Великі Мошківці. Захід пройшов у приміщенні сільського будинку культури. Учасники слухань мали змогу почути звіт в.о.старости Постернак Руслани Степанівни про роботу за попередній рік та плани на наступний. Перед жителями села виступили: селищний голова Ю.В. Ящук, спеціаліст з питань захисту прав дітей О.М. Савчук, дільничний інспектор поліції Я.М. Яковчук. На заході також були присутні депутати селищної ради по виборчих округах  №12 та №13 Т.М. Поліщук та Н.М. Войтович, заступник селищного голови О.В. Поліщук, спеціалісти-землевпорядники В.О. Шевцов,  О.В. Волинець, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та інформації селищної ради Ю.О. Степанчук.

Мешканці села ознайомились з інформацією про життєдіяльність та розвиток громади, про розвиток сімейних форм виховання та про те, як убзпечити своє майно від крадіжок, тощо. Всі присутні мали змогу поставити запитання до доповідачів та інших представників ради, присутніх на слуханнях.

Після офіційної частини учні та вчителі Глинівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів привітали учасників слухань святковим концертом. До старших товаришів з вітаннями долучилися і маленькі вихованці ДНЗ "Капітошка".« повернутися до списку новин