Засідання методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти та вчителів початкових класів

Дата: 31.10.2018 14:55

31.10.18 на базі ЗДО «Горобинка» було проведено засідання методичного об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти та вчителів початкових класів.

У старшій віковій групі присутні відвідали заняття на тему «Моя Батьківщина – моя Україна», де вихователька Волинець Т.І. показала розвиток зв’язного мовлення та його роль у формуванні мовленєво – комунікативної творчості дітей старшого дошкільного віку.

Вплив фізичного виховання на розвиток дітей молодшого дошкільного віку мали змогу побачити на занятті «Ми малята - мишенята»,   вихователь Копаниця Л.М.