Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Громадські слухання у с. Забара

21 жовтня у селі Забара відбулися громадські слухання. Серед учасників слухання були: жителі села, близько 50 людей; голова об’єднаної територіальної громади Ящук Ю.В.; голова районної адміністрації Курсон К.І.; головний бухгалтер ПП «Імпак» Савчук С.Б.; дільничний інспектор поліції Яковчук Я.М.;  дільничний ветеринарний  лікар Ковальчук О. М. та ін.

Зустріч розпочалася зі звіту в.о. старости Козяр С.Л., яка розповіла присутнім про заходи та роботу виконану у їхньому селі протягом 2017  та частину 2018 років. Особливо Світлана Леонідівна наголосила на тій діяльності, яку жителі села виконували спільно. Так, у 2018 році спільними зусиллями було встановлено дитячий ігровий майданчик та паркан довкола нього, проведено благоустрій зупинки, висаджено зелені насадження, тощо.

В свою чергу, голова ОТГ Ящук Юрій Валентинович у вигляді презентації  представив результати роботи Червоненської селищної ради за звітний період. Присутні могли на власні очі побачити усі реалізовані проекти, адже мало хто з жителів має змогу або не переслідує мету відвідати усі населені пункти громади. Не міг Юрій Валентинович не розповісти і про перемоги та співпрацю з підприємцями, підприємства, поліцією, іншими органами влади та власне жителями громади.

Дільничний інспектор Яковчук Я.М. та ветеринарний лікар Ковальчук О.М. наголосили на найактуальніших питаннях та закликали до співпраці.

  

Серед питань, які лунали із зали були: благоустрій території, забезпечення села пожежною водоймою або свердловиною, компенсація за утримання молодняку ВРХ.

Катерина Іванівна Курсон  звернулася до присутніх із вітальним словом та передала подарунки від Народного депутата України Олександра Васильовича Ревеги.

А після обговорення розпочався святковий концерт на якому були відзначені багатодітні родини, учасники АТО, наймолодші та люди поважного віку та ін.

 « повернутися до списку новин