Відбулася 35 сесія селищної ради

Дата: 13.09.2018 22:50

11 вересня 2018 року відбулася 35 сесія Червоненської селищної ради.  Порядок денний налічував більше 20 питань. В ході засідання депутати затвердили звіт про виконання селищного бюджету за І півріччя 2018 року, 2 програми  (Програму  компенсації втрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз на території Червоненської ОТГ на 2018-2020 роки та Програму придбання службового житла для працівників бюджетних установ), проголосували за придбання службової квартири, заслухали та затвердили звіт про використання коштів КО «Центр ПМСД» та ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» за півріччя. Інші питання, що отримали схвалення депутатів, стосувалися співфінансування проектів із сортування твердих побутових відходів та відновлення довіри до працівників поліції, затвердження проектно-кошторисних документації з будівництва водогону та освітлення с. Глинівці. Завершили сесію розгляд листів та розгляд земельних питань.