Вітаємо з Днем підприємця!

Дата: 01.09.2018 23:29

20 років тому Президент України своїм Указом встановив ще одне професійне свято для нашої країни – День підприємця. Традиційно, підприємництво – це один із найпотужніших ресурсів розвитку територій та зайнятості населення. У західних країнах підприємництво розглядається як особливий тип господарювання, в основі якого — пошук нових можливостей, втілення інновацій. Тому підприємці – це особливий тип людей. Новатори. А в економіці здійснити новацію нелегко. Тож підприємець – це людина енергійна, ініціативна, така, що зуміла організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти.

Саме вам, енергійним та ініціативним, у день вашого професійного свята – найщиріші побажання успіхів у бізнесі. Нехай усі ваші ділові починання закінчуються лише успіхом, а особисте життя рясніє щастям і радістю. Нехай ділові партнери завжди будуть надійними, обсяги виробництва товарів і послуг збільшуються, а капітал примножується.

Зі святом вас!

Селищний голова,