До уваги суб’єктів підприємництва та бажаючих займатися підприємницькою діяльністю, керівників підприємств і організацій всіх форм власності!

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 06.03.2018 № 83 «Про заходи щодо легалізації трудових відносин, забезпечення мінімальних гарантій з оплати праці, підвищення рівня заробітної плати» та з метою розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва 16 серпня 2018 року в м. Андрушівка буде проведено інформаційно-консультативний семінар. Перелік питань семінару – у програмі (додаток).

За детальною інформацією та для підтвердження участі у заході просимо звертатись за тел. 067 914 16 63 (Юлія Степанчук)

ПРОГРАМА

інформаційно - консультаційних семінарів для суб’єктів підприємництва та бажаючих займатися підприємницькою діяльністю, керівників підприємств і організацій всіх форм власності, об’єднаних територіальних громад

1. Про розвиток та підтримку малого і середнього підприємництва у Житомирській області, надання адміністративних послуг населенню та бізнесу.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації

2. Актуальні питання щодо застосування трудового законодавства :

- дотримання державних гарантій з оплати праці, при звільненні працівників і прийнятті на роботу,

- легальна зайнятість,

- колективний договір: сфера укладання, зміст, відповідальність за дотримання зобов'язань сторін,

- особливості застосування Закону України "Про відпустки",

- проведення індексації грошових доходів населення,

- розрахунок середньої заробітної плати відповідно до постанови КМУ №100 від 08.02.1995,

-  порядок  застосування норм трудового законодавства у разі призову працівників  на військову службу.

5. Про систему пенсійного забезпечення громадян.

Головне управління Пенсійного фонду України в області; управління Пенсійного фонду у районах і містах області

6. Новації податкового законодавства.

Головне управління Державної фіскальної служби України у Житомирській області

7. Участь роботодавців у забезпеченні зайнятості населення.

Житомирська обласна служба зайнятості

Завантажити текст програми