В Червоненській ОТГ відбулися заходи з нагоди Дня Конституції України.

День Конституції не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Саме тому з нагоди цього свята у громаді було проведено ряд заходів:

• В залі засідань Червоненської селищної ради відбулися урочисті збори з нагоди Дня Конституції України. На зборах виступив селищний голова Ящук Ю.В., після чого працівниками бібліотеки смт. Червоне було організовано перегляд тематичного відеофільма.
  • В бібліотеці смт. Червоне відбулася подорож до Країни права. Юних читачів зацікавила книжкова виставка "Оберіг нашої державності ". Діти із задоволенням переглянули відео-презентацію: "Маленьким громадянам -великі права". Також було проведено конкурс малюнка: "Державні та народні символи".
  • В с. М.Мошківці завідуюча клубом разом з бібліотекарем провели урок права до Дня Конституціі "Знай свої права, виконуй свої обовязки". Діти були ознайомлені з Основним Законом України, «Про охорону дитинства», «Сімейним кодексом України». Також був проведений конкурс на кращий малюнок до Дня Конституцї України.
  • В дитячих садочках смт. Червоне, с.Глинівці та с. Крилівка проведено бесіди до Дня Конституції, змагання «Ми спритні та сміливі», а також дітей ознайомили з їхніми правами та обов’язками.

Отож, в ході проведення заходів діти ознайомились з цікавими фактами з історії Конституції України. Зокрема, більш детальніше зупинилися на розділі «Права, свободи та обов'язки людини і громадянина», дізналися як приймаються закони та що згідно Конституції діти мають рівні права.