У Червоненській громаді відбувся семінар для учасників бойових дій на тему "Психологічні аспекти реабілітації військових до умов мирного життя"

Дата: 21.06.2018 16:15

Сьогодні в актовій залі Червоненської селищної ради відбувся семінар для учасників бойових дій на тему "Психологічні аспекти реабілітації військових до умов мирного життя".

Спікером засідання була Сінькевич Лариса Миколаївна - практикуючий психолог. Під час психологічної розмови були обговорені різні проблеми, що виникають перед військовослужбовцями по поверненню в сім’ю  із зони бойових дій, такі як:

1. перша психологічна допомога,
  2. основні цілі першої психологічної допомоги,
  3. історичні методи психологічної реабілітації,
  4. напрями руху для швидкої адаптації до мирного життя.

Також на семінарі були присутні Пінчукова Наталя Миколаївна – фахівець із соціальної роботи І-категорії Андрушівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Богайчук Олександр Вікторович – голова Андрушівської спілки ветеранів війни та учасників АТО  та Шмайдюк Тетяна Зіновіївна – спеціаліст управління праці соціального захисту населення Андрушівської РДА, які в свою чергу проінформували присутніх про перелік місць санаторно-курортного лікування для учасників АТО,  матеріальну допомогу, пенсійне забезпечення, земельні та житлові питання, працевлаштування   та  інше.