Дата: 21.06.2018 12:58

Фото без опису20 червня 2018 року в приміщенні Чуднівського РБК відбувся VIII Обласний фестиваль родинних, дитячих фольклорних колективів «Бабусина пісня».
          На святі народного співу було представлено 19 виконавців – колективів з Андрушівського району, Бердичівського, Брусилівського, Житомирського, Романівського, Радомишльського, Баранівського та Чуднівського районів.
         Глядачі щиро вітали представників нашої громади фольклорний колектив «Кумасеньки» с. Глинівці (кер. Тетерук В.М.).Фото без опису
        За популяризацію народної пісні «Кумасеньки » нагороджені дипломом обласного фестивалю та цінним подарунком.