20 червня 2018 року в приміщенні Чуднівського РБК відбувся VIII Обласний фестиваль родинних, дитячих фольклорних колективів «Бабусина пісня».
          На святі народного співу було представлено 19 виконавців – колективів з Андрушівського району, Бердичівського, Брусилівського, Житомирського, Романівського, Радомишльського, Баранівського та Чуднівського районів.
         Глядачі щиро вітали представників нашої громади фольклорний колектив «Кумасеньки» с. Глинівці (кер. Тетерук В.М.).
        За популяризацію народної пісні «Кумасеньки » нагороджені дипломом обласного фестивалю та цінним подарунком.