В рамках правопросвітницького проекту «Я маю право» і обласного тижня правових знань «Закон у моєму житті»

Дата: 27.04.2018 16:26

В Глинівецькій ЗОШ I-IIIст. 26 квітня з учнями 8-10 класів спеціалістом з питань захисту дітей Червоненської селищної ради Савчук О.М., спільно із начальником відділу «Андрушівське бюро правової допомоги» Кривошей К.В. та інспектором Андрушівського районного сектору з питань пробації Кузніцовим О.В. проведено профілактичні заходи «Протидія злочинності серед неповнолітніх», наголошено на відповідальності, яку несуть неповнолітні за різні правопорушення, продемонстровано відео лекторій «Діти за ґратами». З дітьми, які схильні до правопорушень проводились індивідуальні бесіди.