Дата: 22.08.2017 14:15

Шановні жителі громади!

Від себе особисто і від депутатського корпусу вітаю вас із Днем Державного Прапора України!

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях.

Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!

Від усього серця бажаю вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Бажаю доброго здоров'я, добробуту і щастя, миру і благополуччя кожній родині.

Зі святом вас!

Прийміть найщиріші вітання і з нагоди національного свята — Дня Незалежності України!

Переконаний, що попри складний період, який зараз переживає наша держава, майбутня доля України залежить від єдності та порозуміння, свідомих кроків та невтомної праці наших громадян.

Щиро зичу вам родинного щастя, міцного здоров’я, суспільної злагоди й миру, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для подальшої плідної праці на благо українського суспільства.

Нехай мрія про світле майбутнє і розвиток нашої Батьківщини окриляє вас на нові звершення в ім’я незалежної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу!

Селищний голова Ю.В. Ящук.