«Квіти у полі, там де Крути…»

Дата: 31.01.2018 14:13

«Квіти у полі, там де Крути…»

( до 100 річчя пам’яті героїв Крут)

Під Крутами там молоде юнацтво

На прю криваву з ворогами стало.

За Україну, славу, честь й багатство

Життя юнацьке своє там віддало.

Фото без опису    29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. 100 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.  Крути, без сумніву, були , є і будуть завдяки героїзму молодих студентів, однією з героїчних сторінок нашої історії.

30 січня на базі Червоненської селищної бібліотеки відбувся захід, присвячений пам’яті героїв Крут,  в якому взяли участь працівники клубних установ та бібліотекарі громади а також учні 10 класу Червоненської ЗОШ I – III ст. разом з класним керівником Паламарчук Валентиною Василівною.Фото без описуВедучі розповіли про мужність молодих людей, які мріяли і боролися за сильну Українську державу.

Затамувавши подих, присутні слухали виступи учасників народної творчості Червоненської громади. Про нелегку долю України і її синів у своїх піснях відтворили аматорські колективи сіл: М. Мошківці ( дитяча вокальна група «Ластівка» під Фото без описукерівництвом завідуючої клубом Климчук Ніни Олександрівни з піснями «Любіть Україну» і «Ми козаки», а також дует Климчук Ніни і Осітрова Віктора з піснею «Благословенна будь». Про героїчний подвиг солдат України прозвучали пісні аматорів художньої самодіяльності с Крилівка  ( Нагорнюк Олександр «Спасибі вам, фронтовики», Луцик Дарія «Маки червоні» , Бондаренко Світлана «Солдат України»( завідуюча клубом Нагребельна Лілія Валер’янівна). Завершили захід фольклорний колектив села Глинівці «Кумасеньки» (керівник:завідуюча клубом Тетерук Валентина Миколаївна) зі своїми піснями «На Львівській могилі», «Вишивала я» і «Сини».