Інформація про проведені виховні заходи у Глинівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. з 31.08.2016 по 23.12.2016 р.

Дата: 30.12.2016 13:56

Фото без опису

31.08.2016 - відзначення ювілею школи        «Нашій школі 40 років». На святі були            присутні вчителі, які працювали у                  Глинівецькій ЗОШ І-ІІІ ст., перші                      випускники новозбудованої школи та            першокласники, народний депутат                України Ревега Олександр Васильович,        помічник-консультант народного депутата    України Ревеги Олександра Васильовича,    депутат районної ради Курсон Катерина      Іванівна, Червоненський селищний голова    Ящук Юрій Валентинович, начальник            відділу освіти та культури Червоненської      об’єднаної територіальної громади                Степанчук Юлія Олександрівна.

Фото без опису

13 жовтня учні нашої школи  відвідали            народний музей села Кодня.

Школярі мали можливість                                познайомитись з археологічними                  знахідками на території села Кодня,              артефактами козацької доби,                          документами та унікальними експонатами    гайдамацького руху за визволення                України.

Екскурсія до пам’ятного монумента    героям Коліївщини

Екскурсія до пам'ятника Тарасу Шевченку

Фото без опису

На святі «Покрова Пресвятої Богородиці – Покровителька Українського козацтва і Збройних сил України» у селі Кодня:

Фото без опису

9.11. було проведено свято “Українська мова – берегиня народу”

Фото без описуВесело і цікаво пройшов “Мовознавчий        квест”. Учні проходили тематичні станції      та отримували бали.

17 листопада учні Глинівецької ЗОШ І-ІІІ ст. привітали всіх трудівників та ветеранів праці сільського господарства, працівників компанії “Кусто Агро”

Фото без опису

25 листопада у Глинівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася акція жалоби до Дня вшанування пам'яті  жертв Голодомору в Україні  “Запали свічку пам’яті”

Фото без опису

06.12. 2016 – військово-патріотичні змагання «Я солдат України». Юнаки 10-11 класів позмагались у силових та інтелектуальних конкурсах.

Фото без опису

Юні патріоти України серцем і душею з тими, хто нині боронить нашу свободу на сході України. У навчальному закладі регулярно проводяться благодійні акції на підтримку воїнів АТО.

Фото без описуФото без опису

02.12.2016 Акція «Лист солдату»

Фото без опису

05.12.2016 - «Ялинкова прикраса воїнам АТО»

З метою надання правової освіти дітям, формування у них правової свідомості  та культури у школі  був проведений тиждень правових  знань з 05.12.по 09.12

Фото без описуФото без опису

«Підлітки та права»                                                                               «Знавці права»

Директор школи ____________________________ Богайчук І.Д.