Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Продовжується співпраця між Червоненською об’єднаною територіальною громадою та “Андрушівським бюро правової допомоги”

08 лютого 2018 року з метою налагодження співпраці та відповідно до укладеного меморандуму про співпрацю між Червоненською ОТГ та “Андрушівським бюро правової допомоги” начальником відділу Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги "Андрушівське бюро правової допомоги" Кривошей Катериною Валерієвною було здійснено прийом громадян на базі Центру надання адміністративних послуг Червоненської об’єднаної територіальної громади. Консультації надано двом громадянам. 

Також в рамках Всеукраїнського правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» начальником відділу Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги "Андрушівське бюро правової допомоги" Кривошей Катериною Валерієвною було проведено зустріч з колективом Центру надання соціальних послуг Червоненської об’єднаної територіальної громади. Під час зустрічі були визначені спільні заходи, їх тематика, досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці.

Якщо виникли питання, за юридичною консультацією звертайтесь до відділу Бердичівського МЦ з надання БВПД “Андрушівське бюро правової допомоги” за адресою: м. Андрушівка, пл. Т. Шевченка, 1, каб № 14 ( приміщення районної ради) тел.: 2-10-77 або 0688306132.

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» - на сайті pravo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр надання безоплатної правової допомоги).« повернутися до списку новин