Дата: 13.02.2018 12:07

До уваги випускників!

Андрушівський районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області проводить відбір кандидатів для вступу до вищих навчальних закладів цивільного захисту за рахунок державного бюджету.

Курсанти вищих навчальних закладів ДСНС України безкоштовно забезпечуються житлом, харчуванням, одягом та стипендією за нормами відповідно до чинного законодавства.

Після закінчення навчання всі випускники отримують дипломи встановленого державного зразка та нагрудні знаки, а курсантам-випускникам присвоюється спеціальне звання “лейтенант служби цивільного захисту”. Молоді лейтенанти – випускники знімаються з військового обліку, передаються на спецоблік в ДСНС України і забезпечуються гарантованим працевлаштуванням у межах області.

За додатковою інформацію та для оформлення документів на навчання звертатись  до Андрушівського РС Управління ДСНС України у Житомирській області за адресою: м. Андрушівка, вул. Корольова, 3 з 8.00 до 17.00 год. в робочі дні.

тел. (04136)2-18-09

Тарас Пустовенський, головний інспектор Андрушівського РС Управління ДСНС України у Житомирській області