До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Дата: 04.08.2017 12:00

Фото без описуОголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів.

Про це повідомляє департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.

«Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки. Передбачається часткове відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва», – йдеться у повідомленні.

Також додається, що компенсація, відповідно до цього Порядку, надається суб’єктам малого і середнього підприємництва, які відповідають критеріям, встановленим частиною  3 статті 55 Господарського кодексу України.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

• зареєстровані на території Житомирської області;
  • не мають заборгованості перед державним і місцевими бюджетами зі сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів;
  • реалізують бізнес-проекти, спрямовані на створення нових робочих місць;
  • працюють у межах видів діяльності, визначених вищезазначеним Порядком.

Претенденти отримали кредити на:

• придбання устаткування, обладнання інших основних засобів виробничого призначення;
  • модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;
  • удосконалення системи управління виробничим процесом;
  • впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;
  • розроблення нових видів продукції (товарів);
  • промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Компенсація, відповідно до цього Порядку, надається суб’єктам малого і середнього підприємництва, які відповідають критеріям, встановленим частиною  3 статті 55 Господарського кодексу України.

Банки-партнери даної програми – ПАТ КБ «ПриватБанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк» та ПАТ АБ «Укргазбанк».

Детальні умови участі у конкурсі, зразок заявки розміщено на офіційній інтернет-сторінці Житомирської обласної ради (рішення 12 сесії обласної ради, рішення від 27.07.2017 № 757 «Про внесення змін у рішення обласної ради від 06.04.17 № 555»).

Усі документи необхідно подати до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської обласної державної адміністрації до 21.08.2017 року,  за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 204.

Детальну інформацію також можна отримати за телефонами: (0412) 47-44-92, 47-46-32.