Круглий стіл 11 жовтня

Дата: 18.10.2017 11:37

11 жовтня в рамках реалізації початкової фази Програми ЄС «U-LEAD з Європою: покращення якості надання адміністративних послуг для населення» до Червоненської ОТГ завітала начальник Управління праці та соціального захисту населення Андрушівської районної державної адміністрації Балюк Альона Миколаївна та зустрілася в форматі «круглого столу» з головою Червоненської ОТГ Ящуком Юрієм Валентиновичем та представниками громади.

В рамках зустрічі, зокрема, відбулося знайомство з керівником відділу «ЦНАП» Юрченком Миколою Анатолійовичем та обговорено проект Угоди про співпрацю для наближення послуг в сфері соціального захисту до жителів громади. Найближчим часом така угода має бути підписана.