Шановні ветерани і учасники бойових дій на території інших держав!

Дата: 14.02.2018 11:05

Від імені жителів Червоненської громади  щиро вітаю вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 29-річниці виведення військ з Афганістану!

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людей, для яких “ОБОВ`ЯЗОК” – це не просто слово, а норма поведінки, сенс життя. Ви, воїни-афганці, – народ стійкий, мудрий і добросовісний. Ви допомагаєте один одному, сім’ям загиблих.

Сьогодні, коли в Україні дуже складна ситуація, у вашому досвіді і вашій мудрості потребує країна.

Разом ми повинні зробити все можливе, щоб зберегти мир в нашій країні!

З глибокою шаною згадуємо сьогодні усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані.

Усім, хто пройшов через жорстоку війну,   щиро бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, мирного блакитного неба, щастя, достатку, злагоди, оптимізму і впевненості у завтрашньому дні.

Успіхів вам і нових звершень.

Зі святом!

Селищний голова                                                                      Ю.В. Ящук