Червоненською селищною радою оголошено аукціон в електронній торговій системі Прозорро. Продажі щодо передачі нерухомого майна в  оренду на аукціоні. Об’єкт оренди – Оренда нерухомого майна а саме нежитлових приміщень (кабінети №1, №3, №10)

Червоненською селищною радою оголошено аукціон в електронній торговій системі Прозорро. Продажі щодо передачі нерухомого майна в  оренду на аукціоні. Об’єкт оренди – Оренда нерухомого майна а саме нежитлових приміщень (кабінети №1, №3, №10) в одноповерховій будівлі аптеки №50, за адресою: Житомирська обл., смт.Червоне, провулок Базарний, 6, загальною площею 80 кв.м. (корисною площею 72.4 кв.м.), що обліковується на балансі Червоненської селищної ради. Прийом пропозицій до 26.05. 2024 року 20-00 год.

Посилання на сторінку аукціону в електронній торговій системі Прозорро. Продажі: https://prozorro.sale/auction/LLE001-UA-20240521-39179/