Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (9 проєкт): Про затвердження переліку Першого  типу об’єктів комунальної власності Червоненської селищної територіальної  громади 

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

IX сесія VIII скликання

 

від 20 травня 2021 року                                                                           № ___

 

Про затвердження переліку Першого 

типу об’єктів комунальної власності

Червоненської селищної

територіальної  громади 

 

Керуючись статтями 25, 26, пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року  № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна»з метою ефективного використання майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити перелік Першого типу об’єктів комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади для передачі в оренду на аукціоні (додаток 1).

2. Спеціалісту юрисконсульту І категорії апарату виконавчого комітету селищної ради Болотіну П.С. забезпечити оприлюднення на офіційному сайті Червоненської селищної ради та в електронній торговій системі (ЕТС) рішення про затвердження переліку Першого типу об’єктів комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади для передачі в оренду на аукціоні  протягом трьох робочих днів.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

 

 

Селищний голова                                                                                   Юрій ЯЩУК