Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (9 проєкт): Про затвердження переліку Другого  типу об’єктів комунальної власності Червоненської селищної територіальної  громади 

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

IX сесія VIII скликання

від  20 травня 2021 року                                                                           № ___

 

Про затвердження переліку Другого  типу об’єктів комунальної власності Червоненської селищної територіальної  громади 

 

Керуючись статтями 25, 26, пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року  № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна»з метою ефективного використання майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади, враховуючи заяви відділу фінансів Червоненської селищної ради від ___. 05.2021 року вх.№____,  відділу освіти та економічного розвитку  Червоненської селищної ради від  ___.05.2021 року вх.№____, служби у справах дітей Червоненської селищної ради від  ___.05.2021 року вх.№____ про передачу приміщень в оренду, рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити перелік Другого типу об’єктів комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади для передачі в оренду без проведення аукціону (додаток 1).

2. Спеціалісту юрисконсульту І категорії апарату виконавчого комітету селищної ради Болотіну П.С. забезпечити оприлюднення на офіційному сайті Червоненської селищної ради та в електронній торговій системі (ЕТС) рішення про затвердження переліку Другого типу об’єктів комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади для передачі в оренду без проведення аукціону  протягом трьох робочих днів.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення п’ятої сесії Червоненської селищної ради восьмого скликання від 12.02.2021 року № 97 «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності селищної ради, що підлягають передачі в оренду».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

 

 

Селищний голова                                                                                   Юрій ЯЩУК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail