Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (9 проєкт): Про внесення змін у рішення шістдесят першої позачергової сесії   Червоненської селищної ради сьомого скликання від 20.10.2020 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

IX сесія VIII скликання

від 20 травня 2021 року                                                                                    № ___

 

Про внесення змін у рішення
шістдесят першої позачергової сесії  

Червоненської селищної ради сьомого

скликання від 20.10.2020 року

«Про затвердження Плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних

актів селищної ради на 2021 рік»

 

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у рішення шістдесят першої позачергової сесії Червоненської селищної ради сьомого скликання від 20.10.2020 року «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів селищної ради на 2021 рік», виклавши додаток до рішення у новій редакції (додається).

2. Секретарю селищної ради оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті громади в 10-денний термін з дня його прийняття.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.