Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (8 проєкт_2): Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та од’єднання земельної ділянки

Червоненська селищна рада

Житомирської області

П Р О Е К Т    Р І Ш Е Н Н Я

 

VІІІ сесія VIII скликанн

від 16 квітня 2021 року                                                                  №

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо поділу та од’єднання земельної ділянки

 

      Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 79-1, 123 Земельного кодексу України, статтями 30, 56 Закону України «Про землеустрій». Розглянувши клопотання спеціаліста І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології селищної ради Волинця О. В. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки (кадастровий номер 1820355600:03:000:0254), яка знаходиться у комунальній власності територіальної громади Червоненської селищної ради, площею 11.1225 га за межами населеного пункту смт. Червоне:

  • 21 ділянка площею 0,50га
  • 1 ділянка площею 0,6225га

2. Доручити селищному голову  замовити і виготовити технічну документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки у відповідності з діючим законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                         Юрій ЯЩУК