Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (14 проєкт): Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Червоненської селищної ради на 2022 рік

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

19.11.2021                                    смт. Червоне                                         №

  

Про затвердження Плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних актів

Червоненської селищної ради на 2022 рік

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», підпункту 12.3.4 пункту 12.3 статті 12, статей 265, 266, 267 Податкового кодексу України, з метою впорядкування діяльності Червоненської селищної ради з підготовки регуляторних актів, що діють у сфері господарської діяльності, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Червоненської селищної ради на 2022 рік (додається).

2. Відділу правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи (Савенко О.Ю.) оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті громади в 10-денний термін з дня його прийняття.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг (Журавель І.М.).

 

 

Селищний голова                                                                       Юрій ЯЩУК


 

Рішення розроблено відділом правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та