Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (12 проєкт): Про зміну назви та  затвердження статуту Великомошковецького закладу дошкільної освіти «Капітошка» Червоненської селищної ради в новій редакції

Червоненська селищна рада 

Житомирської області

ХІІ сесія VIII скликання

 

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

від  16 вересня 2021 року                                                                                      №

 

Про зміну назви та  затвердження статуту

Великомошковецького закладу дошкільної

освіти «Капітошка» Червоненської селищної

ради в новій редакції

 

Керуючись статтями 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. ст. 57, 78 Господарського кодексу України, ст.ст. 89, 90 Цивільного кодексу України, законів України «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України в галузі освіти установчих документів закладу, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування, селищна рада

 

ВИРІШИЛА: 

1. Змінити назву Дошкільного навчального закладу “Капітошка” код ЄДРПОУ 36104881) на Великомошковецький заклад дошкільної освіти «Капітошка» Червоненської селищної ради Житомирської області.

2. Внести зміни та затвердити Статут Великомошковецького закладу дошкільної освіти «Капітошка» Червоненської селищної ради Житомирської області  в новій редакції, додається.

3. Директору Великомошковецького закладу дошкільної освіти «Капітошка» Червоненської селищної ради Житомирської області  Волчок Оксані Іванівні до 01 жовтня 2021 року здійснити  заходи, пов'язані з державною реєстрацією Статуту  в новій редакції та інших змін у статутних відомостях закладу згідно чинного законодавства України  про що повідомити селищну раду в місячний термін.

4. Визначити Гуманітарний відділ Червоненської селищної ради органом управління та головним розпорядником коштів бюджету Червоненського селищної територіально громади на здійснення видатків для Великомошковецького закладу дошкільної освіти «Капітошка» Червоненської селищної ради Житомирської області .

5. Гуманітарному відділу Червоненської селищної ради:

  • здійснювати фінансування Великомошковецького закладу дошкільної освіти «Капітошка» Червоненської селищної ради Житомирської області   через мережу розпорядника та одержувача коштів Червоненської селищної територіальної громади.

  • щорічно передбачати видатки на утримання Великомошковецького закладу дошкільної освіти «Капітошка» Червоненської селищної ради Житомирської області . 

6. Фінансовому відділу Червоненської селищної ради забезпечити фінансування вищезазначених заходів у межах виділених асигнувань на відповідний рік.

7. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров'я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

 

 

 

Селищний голова                                                      Юрій ЯЩУК

 

Ознайомитись зі змістом Статуту можна за наступним посиланням:

https://rada.info/upload/users_files/04346793/docs/f5091977c5eaf81bd1cf2100c0a6e1d8.pdf

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням