Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

ПРОТОКОЛ № 9

 ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

комісія з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради

 

вул. Миру № 28,  смт. ЧервонеЖитомирська область, 13434  тел. (04136) 4-61-54,

тел-факс (04136) 4-61-89, e-mail: chervone_rada@ukr.net,    код  ЄДПРО 04346793                                                                                                                          

 

ПРОТОКОЛ № 9

позачергового  засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради

 

смт. Червоне                                                                          23 вересня 2021 року

 

ПРИСУТНІ: ЯЩУК Ю.В. - голова комісії, Пасічник Г.Л. - секретар комісії, члени комісії: Кобилинський М.В., Радчук І.Ю., Яковчук Я.М., Стельмах М.В., Рогаль О.В., Прокопенко С.В.

 

 

 

ЗАПРОШЕНІ:

 

Болотін П.С                         - заступник селищного голови з питань діяльності   

                                                виконавчих органів ради

 

ПРОВІВ  ЗАСІДАННЯ: Ящук Ю.В. - голова комісії, голова Червоненської селищної ради

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про внесення змін до персонального складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради.

Доповідач: Ящук Ю.В., голова Червоненської селищної ради

 

2. Про встановлення "жовтого" рівня епідемічної небезпеки поширення СОVID-19, дотримання карантинних заходів та стан охоплення вакцинацією працівників закладів освіти на території Червоненської селищної територіальної громади.

Доповідач: Ящук Ю.В., голова Червоненської селищної ради

 

 

(Члени комісії одноголосно затвердили порядок денний засідання)

СЛУХАЛИ: 

1. Про внесення змін до персонального складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради.

Доповідач: Ящук Ю.В., селищний голова  Червоненської селищної ради

 

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення (одноголосно)

Враховуючи кадрові зміни, схвалити новий персональний склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради.

Рекомендувати голові комісії затвердити персональний склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради в новій редакції.

Персональний склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради в новій редакції додається до протоколу (додаток №1).

 

2. Про встановлення "жовтого" рівня епідемічної небезпеки поширення СОVID-19, дотримання карантинних заходів та стан охоплення вакцинацією працівників закладів освіти на території Червоненської селищної територіальної громади.

Доповідач: Пасічник Галина Леонідівна, спеціаліст з військового обліку та цивільного захисту населення апарату виконавчого комітету Червоненської селищної ради

 

ВИСТУПИЛИ: Радчук Ірина Юріївна, начальник Андрушівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Пасічник Галина Леонідівна, спеціаліст з військового обліку та цивільного захисту населення апарату виконавчого комітету Червоненської селищної ради.

 

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення (одноголосно) 

1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами ) , протоколу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2021 № 35 , протоколу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 17 від 22.09.2021 та протоколу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №15 від 22.09.2021 встановити на території Червоненської територіальної громади з 00 годин 00 хвилин 23 вересня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення СОVID – 19.

                                                                             Термін з 23 вересня 2021 року

2. Суб’єктам господарювання незалежно від форм власності та підпорядкування, які знаходяться на території Червоненської селищної територіальної громади, старостам відповідних старостинських округів Червоненської селищної ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 « Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» (зі змінами),    забезпечити впровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на території Червоненської селищної територіальної громади, згідно до встановленого рівня епідеміологічної небезпеки.

                                                                 Термін- на період дії карантину 

3. Відділу освіти та економічного розвитку апарату виконавчого комітету селищної ради (Рогаль О.В.), керівникам освітніх закладів (рекомендувати):

1) вжити вичерпних заходів щодо організації вакцинації у тому числі вчителів та працівників закладів освіти за допомогою виїзних мобільних бригад;

2) забезпечити активне інформування та запрошення до вакцинації не лише вчителів та працівників закладів освіти, а також їх родичів та родичів здобувачів освіти до існуючих пунктів щеплень а також під час роботи виїзних мобільних бригад;

3) взяти під персональну відповідальність заходи щодо вакцинації.

                                                                 Термін- на період дії карантину

4. Відділу освіти та економічного розвитку апарату виконавчого комітету селищної ради (Рогаль О.В.), старостам відповідних старостинських округів забезпечити  інформування населення, щодо обмежувальних заходів на території Червоненської селищної ради, а також необхідності виконання протиепідемічних вимог згідно встановленого «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, а також необхідності вакцинації населення з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Термін – на період дії карантину

5. Відділу поліцейської діяльності №1 Бердичівського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області (Гітерман О.Б.) забезпечити контроль з дотримання карантинних заходів та громадський порядок з виконання протиепідемічних вимог згідно встановленого «жовтого» рівня епідемічної небезпеки на території Червоненської селищної територіальної громади.

Термін - на період дії карантину

 

 

 

Голова комісії                                                                           Юрій ЯЩУК

 

Секретар комісії                                                                       Галина ПАСІЧНИК

 

 

 

 

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

комісія з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради

 

вул. Миру № 28,  смт. ЧервонеАндрушівський  район, Житомирська область, 13434              тел. (04136) 4-61-54, тел-факс (04136) 4-61-89, e-mail: chervone_rada@ukr.net,                            код  згідно з ЄДПРО 04346793                                                                                                                          

 

 

Додаток№1

до протоколу9  комісії ТЕБ та НС

Червоненської селищної ради 

від 23.09.2021

 

СХВАЛЕНО:                                                                           ЗАТВЕРДЖЕНО:

Протокол комісії з питань                                      Голова комісії з питань ТЕБ та НС  Червоненської селищної ради                                  Червоненської селищної ради

                                                          

від 23.09.2021 № 9                                                                                        Юрій ЯЩУК

                                                                                 23.09.2021

                

Персональний  склад

комісії з питань ТЕБ та НС Червоненської селищної ради

(в новій редакції)

 

1. Голова комісії - Ящук Юрій Валентинович, голова Червоненської  селищної ради 

2. Заступник голови комісії  Болотін Павло Сергійович, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

3. Секретар комісіїПасічник Галина Леонідівна, спеціаліст з військового обліку та цивільного захисту населення апарату виконавчого комітету Червоненської селищної ради 

Члени комісії:

4. Кобилинський Микола Вікторович, начальник відділу цивільного захисту Бердичівського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області (за згодою).

5. Радчук Ірина Юріївна, начальник Андрушівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області (за згодою). 

6. Прокопенко Сергій Володимирович, начальник 36 державного пожежно-рятувального поста 2 державного пожежно-рятувального загону головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області (за згодою). 

7. Яковчук Ярослав Миколайович, старший дільничний офіцер поліції ВПД №1 Бердичівського РВП ГУНП в Житомирській області (за згодою). 

8. Стельмах Михайло Володимирович, в.о. обов’язки головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Червоненської селищної ради. 

9. Рогаль Оксана Володимирівна, начальник відділу освіту та економічного розвитку апарату виконавчого комітету Червоненської селищної ради.

10. Семенова Наталія Юріївна, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Червоненської селищної ради.

 

 

 

Секретар комісії                                                                       Галина ПАСІЧНИК