Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРОТОКОЛ № 7 (2021р.)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

комісія з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради

 

вул. Миру № 28,  смт. Червоне,  Житомирська область, 13434  тел. (04136) 4-61-54,

тел-факс (04136) 4-61-89, e-mail: chervone_rada@ukr.net,    код  ЄДПРО 04346793                                                                                                                           

 

ПРОТОКОЛ № 7

позачергового  засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради

 

смт. Червоне                                                                           24  червня 2021 року

 

ПРИСУТНІ: Семенова Н.Ю. - заступник голови комісії, Пасічник Г.Л. - секретар комісії, члени комісії: Кобилинський М.В., Радчук І.Ю., Яковчук Я.М., Стельмах М.В., Рогаль О.В., Прокопенко С.В.

 

ЗАПРОШЕНІ:

 

Тетерук  В.Ф.

-

Староста Глиновецького старостинського округу

Луцюк   Т.В.

-

Староста Великомошковецького старостинського округу

Шелепа   А.Л.

-

Староста Маломошковецького старостинського округу

 

ПРОВІВ  ЗАСІДАННЯ: Семенова Н.Ю. - заступник голови комісії, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Червоненської селищної ради

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Про внесення змін до персонального складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради.

Доповідач: Семенова Н.Ю., керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Червоненської селищної ради

 

2. Про продовження карантину, встановлення "зеленого" рівня епідемічної небезпеки на території громади та дотримання протиепідемічних заходів.

Доповідач: Пасічник Галина Леонідівна, спеціаліст з військового обліку та цивільного захисту населення апарату виконавчого комітету Червоненської селищної ради

 

(Члени комісії одноголосно затвердили порядок денний засідання)

СЛУХАЛИ:

1. Про внесення змін до персонального складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради.

Доповідач: Семенова Н.Ю., керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Червоненської селищної ради

 

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення (одноголосно)

 

Враховуючи кадрові зміни, схвалити новий персональний склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради.

Рекомендувати заступнику голови комісії затвердити персональний склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради в новій редакції.

Персональний склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради в новій редакції додається до протоколу (додаток №1).

 

 

 

2. Про продовження карантину, встановлення "зеленого" рівня епідемічної небезпеки на території громади та дотримання протиепідемічних заходів.

Доповідач: Пасічник Галина Леонідівна, спеціаліст з військового обліку та цивільного захисту населення апарату виконавчого комітету Червоненської селищної ради

 

 

ВИСТУПИЛИ: Радчук Ірина Юріївна, начальник Андрушівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Пасічник Галина Леонідівна, спеціаліст з військового обліку та цивільного захисту населення апарату виконавчого комітету Червоненської селищної ради.

 

 

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення (одноголосно)

 

1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами від 16 червня 2021 року №611), на території Червоненської селищної територіальної громади встановити "зелений" рівень епідемічної небезпеки та продовжити карантин до 31 серпня 2021 року.

2. Суб’єктам господарювання незалежно від форм власності та підпорядкування, які знаходяться на території Червоненської селищної територіальної громади, старостам відповідних старостинських округів Червоненської селищної ради забезпечити впровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на території Червоненської селищної територіальної громади, згідно до встановленого рівня епідеміологічної небезпеки, відповідно до якого забороняється:

1) перебування в громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

2) перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи, довідки про звернення за захистом в Україні;

3) самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

4) проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування) без одягнутих усіма учасниками та організаторами заходу засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок або респіраторів, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Обмеження, передбачені цим підпунктом, не застосовуються за умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

5) діяльність суб’єктів господарювання, які обслуговують відвідувачів, у яких:

не нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра;

не забезпечено працівників засобами індивідуального захисту, зокрема захисними масками або респіраторами, та не здійснюється належний контроль за їх використанням;

здійснюється обслуговування покупців без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок або респіраторів, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, за винятком обслуговування за межами будівлі суб’єкта господарювання (через вікна видачі, тераси тощо);

не забезпечується централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни).

Термін – на період дії карантину

3. Відділу освіти та економічного розвитку апарату виконавчого комітету селищної ради (Рогаль О.В.), старостам відповідних старостинських округів забезпечити  інформування населення, щодо обмежувальних заходів на території Червоненської селищної ради, а також необхідності виконання протиепідемічних вимог згідно встановленого «зеленого» рівня епідемічної небезпеки з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Термін – на період дії карантину

4. Старшому дільничному офіцеру поліції ВПД №1 Бердичівського РВП ГУНП в Житомирській області Яковчуку Я.М. забезпечити контроль з дотримання карантинних заходів та громадський порядок з виконання протиепідемічних вимог згідно встановленого «зеленого» рівня епідемічної небезпеки на території Червоненської селищної територіальної громади.

Термін - на період дії карантину

 

 

 

Заступник голови комісії                                                      Наталія СЕМЕНОВА

 

Секретар комісії                                                                       Галина ПАСІЧНИК

 

 

 

Додаток№1

до протоколу №7 комісії ТЕБ та НС

Червоненської селищної ради 

від 24.06.2021

 

СХВАЛЕНО:                                                                           ЗАТВЕРДЖЕНО:

Протокол комісії з питань                                        Заступник голови комісії з питань ТЕБ та НС  Червоненської                                        ТЕБ та НС Червоненської

селищної   ради                                                           селищної ради                                                          

від 24.06.2021 №7                                                                 

Наталія СЕМЕНОВА

                                                                                 24.06.2021

                

Персональний  склад

комісії з питань ТЕБ та НС Червоненської селищної ради

(в новій редакції)

 

1. Голова комісії - Ящук Юрій Валентинович, голова Червоненської  селищної ради

2. Заступник голови комісії - Семенова Наталія Юріївна, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Червоненської селищної ради

3. Секретар комісії – Пасічник Галина Леонідівна, спеціаліст з військового обліку та цивільного захисту населення апарату виконавчого комітету Червоненської селищної ради

Члени комісії:

4. Кобилинський Микола Вікторович, начальник відділу цивільного захисту Бердичівського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області (за згодою).

5. Радчук Ірина Юріївна, начальник Андрушівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області (за згодою).

6. Прокопенко Сергій Володимирович, начальник 36 державного пожежно-рятувального поста 2 державного пожежно-рятувального загону головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області (за згодою).

7. Яковчук Ярослав Миколайович, старший дільничний офіцер поліції ВПД №1 Бердичівського РВП ГУНП в Житомирській області (за згодою).

8. Стельмах Михайло Володимирович, в.о. обов’язки головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Червоненської селищної ради.

9. Рогаль Оксана Володимирівна, начальник відділу освіту та економічного розвитку апарату виконавчого комітету Червоненської селищної ради.

 

 

 

Секретар комісії                                                                       Галина ПАСІЧНИК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь