Програма про використання коштів спеціального фонду селищного бюджету на благоустрій та ремонт і утримання доріг в селищі та селах ОТГ з благодійних внесків на 2019 рік

П Р О Г Р А М А

про використання коштів спеціального фонду селищного бюджету

на благоустрій та ремонт і утримання доріг в селищі та селах ОТГ

з благодійних внесків на 2019 рік

1. Відповідно ст.48 Закону України  „Про Державний Бюджет України на 2018 рік”, рішення загальних зборів жителів селища від 08.04.2016 року та сіл , що увійшли до ОТГ  кошти  даного фонду поступають у розмірі 100 відсотків благодійних  внесків юридичних та фізичних осіб.

Кошти даного фонду використовуються відповідно інструкції „Про порядок проведення ремонту об’єктів сільського, селищного і міського благоустрою” затвердженого Наказом Держжитлокомунгоспу №75 від 24.12.1992 року, а саме:

-   ямковий  ремонт та облаштування бетонно - щебеневого покриття на ґрунтових  дорогах;

-   планування узбіч, откосів, похилів;

-   грейдерування доріг;

-   облаштування пропуску води при паводках;

-   ремонт пам’ятників, заміна пам’ятників;

-   на очистку доріг від снігу;

-   облаштування нового кладовища;

-   придбання, встановлення  дорожніх знаків на дорогах комунальної власності  та номерних знаків на будівлі громадян  з назвою вулиць;

-   придбання будівельних матеріалів на громадські кладовища.

1.  Виконання робіт згідно переліку  даної Програми  покладається  на установи та організації, які мають право надавати дані послуги, а при потребі на переможців тендерних торгів, які мають відповідні   ліцензії та дозволи на  проведення вищезгаданих робіт (поточні та капітальні  ремонти доріг комунальної власності).

Секретар ради                                                  Г.І. Козиренк