Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Програма підтримки першого відділу Бердичівського РТЦК та СП на 2023 рік

Додаток

 до рішення ХХХІ сесії VІІІ скликання

Червоненської селищної ради

 від 26.05.2023 року №603

 

 

Програма підтримки першого відділу Бердичівського РТЦК та СП на 2023 рік

 

 

 

1. Паспорт Програми підтримки першого відділу Бердичівського РТЦК та СП на 2023 рік (далі – Програма)

 

1.

Ініціатор розроблення програми

Перший відділ Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Червоненська селищна рада.

2.

Розробник програми

Відділ правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи апарату Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету

3.

Співрозробники програми

Перший відділ Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

4.

Відповідальні виконавці програми

Житомирський ОТЦК та СП, Перший відділ Бердичівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

5.

Організація виконання програми (ГРК)

Фінансовий відділ Червоненської селищної ради

6.

Термін реалізації програми

2023 рік

7.

Фінансове забезпечення

Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством

8.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми

 

В межах фінансових можливостей

 

9.

Основні джерела фінансування програми

Бюджет селищної територіальної громади

2. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

 

Військова агресія з боку Російської Федерації ставить Україну перед необхідністю покращення підтримки Збройних Сил України, інших військових формувань у боєздатному стані, нарощуванні їх здатності давати адекватну відповідь в умовах відбиття військової агресії з боку РФ.

Програма спрямована на реалізацію державної політики у сфері захисту незалежності та територіальної цілісності держави на період введення воєнного стану на території України.

 

3. Мета Програми

 

Програмою передбачається безперебійне та повне виконання заходів щодо забезпечення функціонування першого відділу Бердичівського РТЦК та СП, в т.ч. комплектування майном та офісною технікою та приладдям.

Реалізація заходів Програми дасть змогу забезпечити особовий склад першого відділу Бердичівського РТЦК та СП необхідними засобами, майном, паливно-мастильними матеріалами, офісної техніки та офісного приладдя.

 

 

4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки виконання Програми

 

Програма передбачає комплексне розв’язання проблем, пов’язаних із покращенням матеріально-технічного забезпечення потреб першого відділу Бердичівського РТЦК та СП, підготовкою особового складу, утвореного на базі Житомирського ОТЦК та СП та/або із виконання заходів із оборони, організацією проведення тренувань, навчань, зборів.

Прогнозні обсяги фінансування для розв'язання проблем, передбачених Програмою, визначені виходячи із фінансових можливостей.

Реалізація програми відбуватиметься протягом 2023 року.

 

5. Перелік завдань виконання Програми

 

Програмою передбачається здійснити ряд завдань та заходів для зміцнення та покращення матеріально-технічної бази першого відділу Бердичівського РТЦК та СП для підготовки особового складу, утвореного на базі Житомирського ОТЦК та СП, та/або з виконання заходів із оборони; для забезпечення мобілізації людських і транспортних ресурсів, для організації проведення тренувань, навчань, зборів із особовим складом.

Реалізація Програми дасть змогу забезпечити особовий склад першого відділу Бердичівського РТЦК та СП, утвореного на базі Житомирського ОТЦК та СП, необхідним майном, спорядженням, паливно-мастильними матеріалами, офісним приладдям та технікою.

6. Результативні показники виконання Програми

 

Виконання Програми дасть можливість вирішити низку питань щодо покращення виконання державних завдань по призову на військову службу за контрактом, забезпечення виконання заходів мобілізації, посилення національної безпеки Держави та реалізувати одне з головних завдань – забезпечити боєздатність військових частин в умовах відбиття військової агресії з боку РФ.

 

7. Контроль за ходом виконання Програми

Головним розпорядником по бюджету Червоненської селищної територіальної громади визначити Фінансовий відділ Червоненської селищної ради.

Контроль за виконанням Програми покласти на Відділ правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи апарату Червоненської селищної ради та її виконавчого комітету

Відповідальним виконавцям Програми надати Фінансовому відділу Червоненської селищної ради Звіт про виконання зазначеної Програми до 15 лютого року, наступного за звітним періодом, для наступного звітування на сесії Червоненської селищної ради.

 

 

Секретар селищної ради                                                                             Неля БЕЗНОСКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до Програми підтримки першого відділу Бердичівського РТЦК та СП на 2023 рік

 

 

ПОРЯДОК

Використання коштів бюджету Червоненської селищної територіальної громади, передбачених на виконання Програми (далі – Порядок)

 

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів бюджету селищної територіальної громади, передбачених для фінансування Програми, і застосовується протягом усього періоду дії Програми.

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є

- на рівні місцевого бюджету – Фінансовий відділ Червоненської селищної ради;

- на рівні державного бюджету - Житомирський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

3. Кошти бюджету селищної територіальної громади спрямовуються на реалізацію заходів Програми, а саме: на покращення матеріально-технічного забезпечення (придання паливно-мастильних матеріалів, офісного приладдя та техніки)

4.Одержує кошти, згідно з Програмою - Житомирський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

5. Використання коштів бюджету селищної територіальної громади здійснюється головним розпорядником коштів у межах видатків, затверджених на реалізацію Програми та згідно з Порядком.

6. Операції з бюджетними коштами проводяться відповідно до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджеті, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.08.2012 №938, затвердженого в Міністерстві юстиції України 12.09.2012 за №1569/21881 та Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.12.2012 №1407.

7. Складення та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку із наданням засвідчених належним чином документів (копії платіжних доручень та накладних).

8. Контроль за цільовим та ефективним використанням коштів бюджету селищної територіальної громади, що спрямовуються на реалізацію заходів Програми, покладається на Головне управління Державної казначейської служби України у Житомирській області (за згодою).

 

 

 

Секретар селищної ради                                                           Неля БЕЗНОСКО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь