Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Проект рішення Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини » Червоненської селищної ради на 2020 рік 52 сесія

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

 

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

П'ятдесят друга позачергова сесія                                                           сьомого скликання

 

від      січня 2020 року                                                                       

 

Про затвердження фінансового плану

комунального некомерційного підприємства
«Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини »
Червоненської селищної ради на 2020 рік

 

     Відповідно до статей 26, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75,78 Господарського кодексу України, на виконання рішення тридцять шостої позачергової сесії селищної ради від 21 вересня 2018року «Про затвердження передавального акту, утворення юридичної особи публічного права, затвердження Статуту комунального підприємства, призначення в.о.головного лікаря (директора) підприємства», з метою підвищення ефективної роботи підприємств комунальної власності Червоненської селищної ради, селищна рада 

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Червоненської селищної ради на 2020 рік, що додається.

2. Комунальному некомерційному підприємству звіт про виконання фінансового плану підприємства надавати Червоненській селищнійї раді в паперовому та електронному вигляді щокварталу в строки, установлені для подання фінансової звітності та щороку до 31 березня року, який настає за звітним, разом з пояснювальною запискою щодо результатів діяльності підприємства за квартал та за рік із зазначенням за окремими чинниками значних відхилень фактичних показників від планових.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфер послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

Селищний голова                                                                                  Юрій ЯЩУК