Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та передачу земельної ділянки в оренду

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Двадцять четверта позачергова сесія                                                                        сьомого скликання

Від 22 серпня 2017 рік   

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо поділу та об’єднання земельних ділянок

та передачу земельної ділянки в оренду

 

     Розглянувши заяву гр. Богайчука Віктора Петровича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та передачу земельної ділянки в оренду площею 0,1500га. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою смт. Червоне вул. Перемоги № 46, враховуючи рекомендації постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, керуючись ст.93 „1„3., ст. 124 „1„ Земельного Кодексу України, законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

 

Вирішила:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.           

2. Передати земельну ділянку в оренду терміном на 5 (п’ять) роки із земель комунальної власності Червоненької селищної ради загальною площею 0,1500га. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер земельної ділянки 1820355600:01:003:0268.

Земельна ділянка розташована смт. Червоне вул. Перемоги № 46.

3. Згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки розробленого відділом Держгеокадастру в Андрушівському районі вартість земельної ділянки становить 87697,71грн., встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 12% від вартості землі, яка буде становити 9282,39грн. в рік /773,53грн. в місяць/ . гр. Богайчуку В.П. вносити орендну плату що місяця до 30 числа.

4. Зобов’язати гр. Богайчука В.П. зареєструвати договір оренди земельної ділянки в термін передбачений чинним законодавством, та приступити  до користування земельною ділянкою після реєстрації договору оренди.

5. Спеціалісту земельних ресурсів та комунальної власності селищної ради довести дане рішення до відома Богайчука В.П. щодо виконання пунктів № 2, 3 цього рішення та внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                                              Ю.В.Ящук