Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження та можливість співфінансування проекту «Придбання причепа до трактора для комунального підприємства Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади»

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Чотирнадцята   сесія                                                            першого скликання

 

від 04 листопада   2016 року

 

Про затвердження та  можливість співфінансування

проекту «Придбання   причепа  до  трактора

для комунального підприємства

Червоненської селищної ради

об’єднаної територіальної громади»

 

          Відповідно до пункту 5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

            Згідно з Програмою соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2016 рік (Розділ 5 Напрям 3 Пункт 7)  та  рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА :

 

  1. Виділити кошти для  співфінансування  проекту   з придбання  причепа до трактора для комунального господарства Червоненської селищної ради у розмірі 30 000 грн.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального підприємства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

 

 

 

                  Селищний голова                                                      Ю.В. Ящук