Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам об'єднаної територіальної громади (41 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сорок перша сесія                                                                   сьомого  скликання

від 25 лютого  2019 року

Про затвердження Положення

про порядок надання одноразової

матеріальної допомоги громадянам

об'єднаної територіальної громади

Відповідно до ст.ст. 25, 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  керуючись Бюджетним кодексом України, з метою забезпечення надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам об'єднаної територіальної громади, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення  про порядок надання одноразової матеріальної допомоги  громадянам об'єднаної територіальної громади, згідно  додатку.

2. Рішення третьої сесії сьомого скликання від 25.12.2015 року «Про затвердження Положення про надання одноразової грошової допомоги громадянам ОТГ» вважати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                          Ю.В.Ящук