Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату та виконавчого комітету селищної ради об’єднаної територіальної громади та надання матеріальної допомоги

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

об’єднаної територіальної громади

Андрушівського району Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Третя сесія                                                                                                        першого скликання

від 25 грудня 2015 року    

 

Про затвердження Положення про преміювання

працівників апарату та виконавчого комітету

селищної ради об’єднаної територіальної громади

та надання матеріальної допомоги

 

     Відповідно ст.21 Закону України ”Про службу в органах місцевого самоврядування”, Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06 №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та  інших органів” зі змінами та доповненнями та Постанови Кабінету Міністрів № 504 від 27.05.2009 року „Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів від 09.03.2006 року„ селищна рада ОТГ

 

В И Р І Ш И Л А:

       1. Затвердити Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату та виконавчого комітету селищної ради ОТГ (додаток №1).

 

 

Селищний голова                                                                                     Ю.В. Ящук

 

 

 

Додаток № 1

до рішення 3 сесії 1 скликання

від 25.12.2015 року

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про преміювання та надання матеріальної допомоги працівників апарату

та виконавчого комітету селищної ради ОТГ

 

     Дане Положення розроблено згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.06 № 268, „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів” зі змінами та доповненнями, постанови Кабінету Міністрів № 504 від 27.05.2009 „Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів від 09.03.2006 року„ і  є одним із факторів соціального захисту працівників селищної ради ОТГ.

     1. Працівників апарату та виконавчого комітету селищної ради ОТГ преміюють за належне організаційне, правове, інформаційне, аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності ради, її органів та депутатів, особистий внесок у загальні результати роботи виконавчого апарату ради, сумлінне виконання службових обов’язків, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат в межах коштів передбачених на преміювання в кошторисі та економії коштів на оплату праці.

     2. Річний фонд преміювання утворюється від коштів передбачених на преміювання в кошторисі, але не менше 10% від посадових окладів та економії коштів на оплату праці.

     3. Преміювання проводиться щомісячно в межах затвердженого селищною радою фонду преміювання за розпорядженням  селищного голови ОТГ з урахуванням фактично відпрацьованого часу.

     4. За бездоганне, сумлінне виконання працівниками службових обов’язків, зокрема, ініціативу, високі досягнення у праці, якісне виконання доручень, розмір премії може бути збільшеним. Працівники, які несумлінно виконують службові обов’язки або порушують трудову, виконавчу дисципліну позбавляються премії в повному розмірі або частково.     

  • 4.1. Порушення трудової, виконавчої дисципліни - 50%.
  • 4.2. Не виконання вказівок і розпоряджень селищного голови – 50%.
  • 4.3. Не виконання вказівок і розпоряджень вищестоящих організацій -100%.
  • 4.4. Несвоєчасне подання звітності, недостовірність поданих звітів, що несе за собою накладання штрафу на установу – 100%.
  • 4.5. За повторне порушення трудової, виконавчої дисципліни – 100%.

     5. Підставою для нарахування премії селищному голові є рішення сесії селищної ради, працівникам апарату селищної ради – розпорядження селищного голови.

     6. Працівникам, які не мають порушень трудової та виконавчої дисципліни, які виконують обов’язки тимчасово-відсутніх працівників, які мають великий обсяг робіт та велике навантаження, розмір щомісячної премії збільшується згідно розпорядження селищного голови ОТГ.

    7.  Матеріальна допомога на оздоровлення є засобом соціального захисту і надається працівникові у розмірі середньомісячної заробітної плати працівника при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально – побутових питань по окремих заявах у розмірі середньомісячної заробітної плати працівника, посадовим особам місцевого самоврядування та спеціалістам ради ОТГ, надаються одноразово.

 

Секретар ради                                                                                          Г.І.Козиренко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням