Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про затвердження остаточної вартості проектів, які можуть реалізувалися за рахунок субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Шістнадцята позачергова сесія                                                                                    першого скликання  

 

від 16 грудня 2016 року

 

Про затвердження остаточної вартості

проектів, які можуть реалізувалися

за рахунок субвенції на формування

інфраструктури об’єднаних територіальних громад

 

 

          Відповідно до пунктів 5-8 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Згідно з висновками комісії Міністерства регіонального розвитку, з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад проектних заявок на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та Програмою соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2016 рік.

Та враховуючи договірну ціну на виконання підрядних робіт та проектно-вишукувальних робіт, договори на здійснення технічного та авторського нагляду, видатки на проведення експертизи і  рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА :

 

 1. Затвердити остаточну вартість проекту «Капітальний ремонт дороги по вулицях Озерній та Терещенка протяжністю 0,340 км. в смт. Червоне Андрушівського р-ну Житомирської обл.» в сумі 446 190,64 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 433 789,20 грн.  та за рахунок коштів місцевого бюджету - 12 401,44 грн.

 

 1. Затвердити остаточну вартість проекту «Придбання спецтехніки (трактора) для комунального підприємства Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади Житомирської області» в сумі 926 000,00 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 800 000,00 грн.  та за рахунок коштів місцевого бюджету – 126 000,00 грн.

 

 1. Затвердити остаточну вартість проекту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Центральній протяжністю 1,1 км. в с. Малі Мошківці Андрушівського району Житомирської області» в сумі 467 126,57 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 457 502,24 грн.  та за рахунок коштів місцевого бюджету – 9 624,33 грн.

 

 1. Затвердити остаточну вартість проекту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Садовій та провулку Садовому протяжністю 0,860 км. в с. Глинівці Андрушівського району Житомирської області» в сумі 261 393,32 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 252 146,00 грн.  та за рахунок коштів місцевого бюджету – 9 247,32 грн.

 

 1. Затвердити остаточну вартість проекту «Капітальний ремонт дороги по провулку Зарічному та вулиці Комарова протяжністю 0,642 км. в с. Крилівка Андрушівського району Житомирської області» в сумі 275 819,60 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 265 966,00 грн.  та за рахунок коштів місцевого бюджету – 9 853,60 грн.

 

 1. Затвердити остаточну вартість проекту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Набережній протяжністю 1,22 км. в с. Котівка Андрушівського району Житомирської області» в сумі 496 581,30 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 485 518,70 грн.  та за рахунок коштів місцевого бюджету – 11 062,60 грн.

 

 1. Затвердити остаточну вартість проекту «Виготовлення проектно-кошторисної документації на реалізацію заходів проекту «Капітальний ремонт даху та заміна вікон (заходи енергозбереження) Крилівської ЗОШ І-ІІ ст. по вул. Заможного 2а в с. Крилівка Андрушівського району Житомирської області» в сумі 65 934,00 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 65 934,00 грн.

 

 1. Затвердити остаточну вартість проекту «Виготовлення проектно-кошторисної документації на реалізацію заходів проекту «Капітальний ремонт даху та заміна вікон і вхідних дверей Червоненського центру дозвілля (спортивного комплексу) по вул. Терещенка 5б в смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області» в сумі 68 376,00 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 68 376,00 грн.

 

 1. Затвердити остаточну вартість проекту «Виготовлення проектно-кошторисної документації на реалізацію заходів проекту «Реконструкція (ефективна термосанація) Червоненського ДНЗ «Калинка» по вулиці Терещенка 3а в смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області» в сумі 156 552,00 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 156 552,00 грн.

 

 1. Затвердити остаточну вартість проекту «Виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення заходів з реконструкції Червоненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. із застосуванням енергозберігаючих технологій» в сумі 230 520,00 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 230 520,00 грн.

 

 1. Затвердити остаточну вартість проекту «Реконструкція вуличного освітлення в с. Забара Андрушівського району Житомирської області» в сумі 68 859,16 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 68 859,16 грн.

 

 1. Затвердити остаточну вартість проекту «Реконструкція вуличного освітлення в с. Великі Мошківці Андрушівського району Житомирської області» в сумі 132 390,81 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 132 390,81  грн.

 

 1. Затвердити остаточну вартість проекту «Реконструкція вуличного освітлення в с. Крилівка Андрушівського району Житомирської області» в сумі 335 106,86 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 331 273,03  грн. та за рахунок коштів місцевого бюджету – 3833,83 грн.

 

 1. Затвердити остаточну вартість проекту «Придбання причепа до трактора для комунального підприємства Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади Житомирської області» в сумі 133 000,00 грн., з них за рахунок субвенції на формування інфраструктури – 106 671,00 грн.  та за рахунок коштів місцевого бюджету – 26 329,00 грн.

 

 1. Фінансовому сектору здійснити перерозподіл економії коштів субвенції на формування інфраструктури в тому числі з урахуванням економії в сумі 150 грн. по проекту «Виготовлення проектно-кошторисної документації на реалізацію заходів проекту «Капітальний ремонт даху та заміна вікон (заходи енергозбереження) Крилівської ЗОШ І-ІІ ст. по вул. Заможного 2а в с. Крилівка Андрушівського району Житомирської області», 612 грн. по проекту «Виготовлення проектно-кошторисної документації на реалізацію заходів проекту «Капітальний ремонт даху та заміна вікон і вхідних дверей Червоненського центру дозвілля (спортивного комплексу) по вул. Терещенка 5б в смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області» та 582 грн. по проекту «Виготовлення проектно-кошторисної документації на реалізацію заходів проекту «Реконструкція (ефективна термосанація) Червоненського ДНЗ «Калинка» по вулиці Терещенка 3а в смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області» на користь проекту  «Реконструкція вуличного освітлення в с. Крилівка Андрушівського району Житомирської області» в сумі 1344,00 грн.

 

 1. Сектору економічного розвитку та інвестицій внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2016 рік.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

 

 

 

 

Селищний голова                                                               Ю.В. Ящук

 

 

 

 

Червоненська селищна рада

 

Шістнадцята позачергова сесія                                                                                    першого скликання  

від 16.12.2016 р.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

 

Про затвердження остаточної вартості проектів,

які можуть реалізуватися за рахунок

субвенції на формування інфраструктури.

 (лист від Управління праці та соціального захисту населення)

 

п/п

Прізвище, імя, по батькові депутата

за

проти

утримався

не брав участі в голосуванні

відсутній

1

Атаманюк Ірина Іванівна

х

 

 

 

 

2

Бачинський Володимир Степанович

х

 

 

 

 

3

Вальчук Валентина Леонідівна

х

 

 

 

 

4

Войтович Ніла Миколаївна

 

 

 

 

х

5

Волинець Тетяна Іванівна

х

 

 

 

 

6

Гвоздь Валентин Володимирович

х

 

 

 

 

7

Гілевич Павло Сабінович

х

 

 

 

 

8

Горностай Валентина Валентинівна

 

 

 

 

х

9

Журавель Ірина Михайлівна

х

 

 

 

 

10

Журбіцька Світлана Вікторівна

х

 

 

 

 

11

Козиренко Галина Іванівна

х

 

 

 

 

12

Кравець Світлана Вікторівна

х

 

 

 

 

13

Михальські Любов Володимирівна

 

 

 

 

х

14

Мудрук Юрій Федорович

 

 

 

 

х

15

Ополонець Валентина Вікентіївна

 

 

 

 

х

16

Паламарчук Іван Павлович

х

 

 

 

 

17

Парфенюк Інна Іванівна

х

 

 

 

 

18

Поліщук Тетяна Миколаївна

х

 

 

 

 

19

Савчук Світлана Борисівна

 

 

 

 

х

20

Сидорчук Марія Максимівна

х

 

 

 

 

21

Федько Наталія Миколаївна

х

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

15

0

0

0

6

«За» - 15

«Проти» - 0

«Утримався» - 0

«Не брав участі в голосуванні» - 0

«Відсутній» - 6

 

Секретар сесії                                   ________________                    _Кравець С.В.___

 

Відповідальний за поіменне

голосування                                     ________________                    _Журавель І.М.____

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS