Про внесення змін в Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Червоненської сели

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

Сорок шоста позачергова сесія                                                                   сьомого скликання

Від              2019 року

Про внесення змін в Програму розвитку

дорожньої інфраструктури і фінансування

робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією,

ремонтом та утриманням автомобільних доріг

загального користування місцевого значення на

території Червоненської селищної ради  на 2018-2020 роки

Відповідно до  статті 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери, послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Червоненської селищної ради на 2018-2020 роки (далі - Програма ), затвердженої рішенням 32 сесії від 13 червня 2018 року. Програму викласти в новій редакції.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери, послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                              Ю.В. Ящук

ПРОЕКТ                  Додаток

До рішення 46 сесії селищної

ради сьомого скликання

від                  2018 року

ПРОГРАМА

розвитку дорожньої інфраструктури  і фінансування робіт,

пов’язаних з будівництвом, реконструкцією,  ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення  на території Червоненської селищної ради  на 2018-2020 роки

Вступ

З метою покращення стану соціально-економічного розвитку, інвестиційної привабливості та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення громади, існує необхідність поліпшення ситуації у сфері дорожнього господарства.

Згідно Законів України «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», «Про транспорт», «Про автомобільний транспорт», «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», «Про внесення змін до статті 91 Бюджетного кодексу України щодо співфінансування ремонту доріг державного значення» від 02.06.2015 року №491-ІІІ, «Про внесення змін до деяких законів України щодо співфінансування ремонту доріг державного значення» від 02.06.2015 року  №490-ІІІ, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони» від 30 березня 1994 року №198,  розроблена Програма розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією,  ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення  на території Червоненської селищної ради  на 2018-2020 роки (далі - Програма).

Програма передбачає протягом 2018–2020 років забезпечити проведення ремонту вулиць та доріг загального користування місцевого значення на території Червоненської селищної ради, розвиток та покращення дорожньої інфраструктури.

Визначення проблеми, на розв’язання якої  спрямована Програма