Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про внесення змін в Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Червоненської сели

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

Сорок шоста позачергова сесія                                                                   сьомого скликання

Від              2019 року                                                                                                                                              

 

Про внесення змін в Програму розвитку

дорожньої інфраструктури і фінансування

робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією,

ремонтом та утриманням автомобільних доріг

загального користування місцевого значення на

території Червоненської селищної ради  на 2018-2020 роки

 

     Відповідно до  статті 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери, послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Червоненської селищної ради на 2018-2020 роки (далі - Програма ), затвердженої рішенням 32 сесії від 13 червня 2018 року. Програму викласти в новій редакції.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери, послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

Селищний голова                                                                                              Ю.В. Ящук

 

 

 

ПРОЕКТ                  Додаток

                           До рішення 46 сесії селищної

ради сьомого скликання

                                                                                                                        від                  2018 року

 

 

ПРОГРАМА

розвитку дорожньої інфраструктури  і фінансування робіт,

пов’язаних з будівництвом, реконструкцією,  ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення  на території Червоненської селищної ради  на 2018-2020 роки

 

Вступ

З метою покращення стану соціально-економічного розвитку, інвестиційної привабливості та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення громади, існує необхідність поліпшення ситуації у сфері дорожнього господарства.

Згідно Законів України «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», «Про транспорт», «Про автомобільний транспорт», «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», «Про внесення змін до статті 91 Бюджетного кодексу України щодо співфінансування ремонту доріг державного значення» від 02.06.2015 року №491-ІІІ, «Про внесення змін до деяких законів України щодо співфінансування ремонту доріг державного значення» від 02.06.2015 року  №490-ІІІ, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони» від 30 березня 1994 року №198,  розроблена Програма розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією,  ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення  на території Червоненської селищної ради  на 2018-2020 роки (далі - Програма).

Програма передбачає протягом 2018–2020 років забезпечити проведення ремонту вулиць та доріг загального користування місцевого значення на території Червоненської селищної ради, розвиток та покращення дорожньої інфраструктури.

 

Визначення проблеми, на розв’язання якої  спрямована Програма

Мережа автомобільних доріг є невід’ємною частиною єдиної транспортної системи України, яка забезпечує роботу всіх галузей економіки та соціальний розвиток територій. Від стану автомобільних доріг залежать витрати на перевезення вантажів та пасажирів, рівень цін, зайнятість населення, екологічний стан навколишнього середовища та темпи розвитку економіки загалом.

Створення сприятливих умов, необхідних для стабільного та ефективного розвитку дорожнього комплексу на території громади, залишається одним із пріоритетних завдань діяльності Червоненської селищної ради.

У зв'язку з транспортним навантаженням шляхова мережа на території громади втрачає свої експлуатаційні якості і потребує поточного і капітального ремонту.

З огляду на зазначене, з врахуванням необхідності здійснення реформування державного управління автомобільними дорогами у найближчому періоді, розроблена Програма розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією,  ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Червоненської селищної ради ОТГ на 2018-2020 роки.

 

 Мета Програми

Метою Програми є:

1. Створення безпечних умов дорожнього руху та розвиток дорожньої інфраструктури.

2. Покращення показників соціально-економічного розвитку на території громади, його інвестиційної та туристичної привабливості, піднесення виробництва за рахунок будівництва, реконструкції, ремонту та утримання основних доріг загального користування.

3. Забезпечення життєво важливих інтересів населення, об'єктів виробництва, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та відомчого підпорядкування шляхом поліпшення стану автотранспортного сполучення.

 

Основні завдання та напрями Програми

Основними завданнями програми є:

  1. Збереження наявної мережі автомобільних доріг з доведенням термінів експлуатації дорожнього покриття до міжремонтних строків.
  2. Забезпечення надійного і безпечного руху автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.
  3. Поліпшення транспортно-експлуатаційного стану доріг у сільській місцевості.
  4. Підвищення рівня інвестиційної привабливості та туристичних зв’язків.
  5. Розвиток та покращення дорожньої інфраструктури.

 

Обсяги та джерела фінансування програми 

Фінансування або співфінансування Програми здійснюється за рахунок коштів загального або спеціального (за наявності) фондів селищного бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Селищна рада, як розпорядник коштів, приймає рішення про фінансування або співфінансування ремонту доріг місцевого значення, розвиток та покращення дорожньої інфраструктури та затверджує перелік доріг загального користування місцевого значення, що потребують ремонту.

Після прийняття рішення, селищна рада вносить виконавця до мережі одержувачів коштів та звертається зі зверненням про включення доріг, що потребують р