Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про внесення змін до структури Червоненської селищної ради на 2019 рік (50 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

 

П’ятдесята позачергова сесія                                                   сьомого скликання

від 26 листопада 2019 року

 

Про внесення змін до структури

Червоненської селищної ради на 2019 рік

 

     Керуючись ст.11, п.5 ч.1 ст.26, п.6 ч.4, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.2 ст.17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до відомостей про виконавчий орган Червоненської селищної ради, а саме: змінити назву «відділ освіти, культури, економічного розвитку, інвестицій та інформації Червоненської селищної ради» на «відділ освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради» із 01.12.2019 року.
  2. Внести зміни до Положення про відділ освіти та культури, економічного розвитку, інвестицій та інформації Червоненської селищної ради затвердженого рішенням 48 позачергової сесії сьомого скликання від 24.09.2019 року, виклавши його у новій редакції, що додається.
  3. Начальнику відділу освіти, культури, економічного розвитку, інвестицій та інформації Червоненської селищної ради подати до державного реєстратора документи для внесення змін до відомостей про відділ.
  4. Затвердити структуру апарату виконкому Червоненської селищної ради та її виконавчих органів та ввести в дію з 01.12.2019 року виклавши її у новій редакції, що додається.
  5.  Селищному голові затвердити новий штатний розпис апарату виконкому Червоненської селищної ради та її виконавчих органів враховуючи нову структуру та ввести його в дію із 01.12.2019 року.
  6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Секретар ради                                                                     Г.І. Козиренко