Житомирська область, Бердичівський район

Про внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (61 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Шістдесят перша позачергова сесія                                 сьомого скликання

від  20.10.2020 року

Про внесення змін до програми

соціально-економічного розвитку

Червоненської селищної ради

об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Керуючись ст.26, ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення подальшого соціально-економічного і культурного розвитку об’єднаної територіальної  громади, сталого розвитку промисловості, аграрного сектору економіки, підприємництва та малого бізнесу, залучення інвестиційних ресурсів, забезпечення соціального захисту та поліпшення життєвого рівня населення, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до програми соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, затвердженої рішенням п’ятдесят першої сесії сьомого скликання від 23.12.2019року «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та викласти Програму в новій редакції.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Секретар ради                                                               Галина КОЗИРЕНКО