Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

«Про укладання договору із Виконавцем земельних торгів,  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою» (46 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 Сорок шоста позачергова  сесія                                                сьомого скликання

 від  01 серпня  2019 року

 

«Про укладання договору із Виконавцем земельних торгів,

 надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою»

 

З метою забезпечення ефективного використання міського земельного фонду в ринкових умовах та поповнення міського бюджету, виконання завдань по наповненню бюджету, враховуючи інвестиційну привабливість земельних ділянок та звернення громадян, відповідно до статей 12, 83, 122, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, Закону «Про оренду землі», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Червоненська селищна рада,

 

ВИРІШИЛА:

1. Згідно з п.3 ст.135 Земельного кодексу України, укласти з Виконавцем земельних торгів - Приватною фірмою «ЮрЕкс». Юридична консультація та майнова експертиза» - договір про підготовку та проведення земельних торгів.

Фінансування підготовки лоту до продажу на земельних торгах та проведення земельних торгів здійснити без використання бюджетних коштів, за рахунок коштів виконавця земельних торгів – на підставі договору про підготовку та проведення земельних торгів організатором торгів та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат виконавцю земельних торгів за рахунок коштів, які сплачуються покупцем лота.

Уповноважити Виконавця земельних торгів здійснити дії щодо підготовки лотів та проведення земельних торгів у формі аукціону щодо продажу права оренди земельних ділянок, зазначених у додатку 1.

2. Надати дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни їх цільового призначення на 01.01. «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», зазначених у додатку 1.

Розроблені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду надати до Червоненської селищної ради для подальшого розгляду та затвердження селищною радою.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

 

Селищний голова                                                                                                  Ю.В. Ящук

 

 

                                                                                             Додаток № 1

                                                                  до рішення 46 позачергової сесії сьомого скликання

                                                                                           від 01 серпня 2019 року

Перелік

земельних ділянок, яким надано дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни їх цільового призначення на 01.01. «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»

 

п/п

Місце розташування

Цільове призначення земельної ділянки

 (код КВЦПЗ)

Площа, га

Кадастровий номер

1

Житомирська область,

Андрушівський район,

Червоненська ОТГ (Червоненська селищна рада)

01.03 Для ведення особистого селянського господарства

15.1225

1820355600:03:000:0242

2

Житомирська область,

Андрушівський район,

Червоненська ОТГ (Червоненська селищна рада)

01.08 Для сінокосіння і випасання худоби

1.1478 га

1820355600:03:000:0244

3

Житомирська область,

Андрушівський район,

Червоненська ОТГ (Червоненська селищна рада)

01.08 Для сінокосіння і випасання худоби

0.5604

1820355600:03:000:0239

4

Житомирська область,