Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про селищний бюджет на 2017 рік

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

Сімнадцятої сесії                                                                                                          першого скликання

22 грудня 2016 року                                                                                                         

 

Про селищний бюджет

на 2017 рік

 

     Заслухавши інформацію головного бухгалтера селищної ради Журбіцької С.В., керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 14,72,77 Бюджетного кодексу України та враховуючи рекомендації постійних комісій селищної ради, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

1. Визначити на 2017 рік:

1.1. Доходи селищного бюджету у сумі  31406,835 тис. грн., у тому числі доходи загального фонду 31001,845 тис. грн.; доходи спеціального фонду селищного бюджету -404,990 тис. грн. згідно з додатком 1 до цього рішення.

1.2. Видатки селищного бюджету у сумі 31406,835 тис.грн., у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету - 30776,580 тис.грн.; видатки спеціального фонду селищного бюджету -630,255 тис. грн.

1.3. Профіцит загального фонду селищного бюджету у сумі 225,265 тис.грн., напрямом використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 6.

1.4. Дефіцит спеціального фонду селищного бюджету у сумі 225,265 тис. грн.., джерелом покриття якого визначити надходження із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 6.

2. Встановити, що в 2017 році в бюджетному процесі застосовується програмно-цільовий метод.

3. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів селищного бюджету на 2017 рік в розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду - 30776,580 тис. грн. та спеціальному фонду - 630,255 тис.грн., згідно з додатком 2 до цього рішення.

4. Визначити оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету в сумі 100,000 тис .грн.

5. Затвердити на 2017 рік  резервний фонд селищного бюджету в сумі 40,000 тис.грн.

6. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду селищного бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою:

  • - оплата праці працівників бюджетних установ;
  • - нарахування на заробітну плату ;
  • - придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
  • - забезпечення продуктами харчування ;
  • - оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
  • - поточні трансферти населенню;
  • - поточні трансферти місцевим бюджетам.

7. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5, в тому числі інші субвенції із селищного бюджету місцевим бюджетам у розрізі призначень, згідно з додатком 5.1 та медичну субвенцію з селищного бюджету місцевим бюджетам згідно з додатком 5.2.

8. Затвердити у складі  видатків селищного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 1928,907 тис. грн. згідно з додатком 3 до цього рішення.

9. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право селищній раді отримувати у порядку, визначеному Кабінетом  Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду селищного бюджету, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

10. Розпоряднику бюджетних коштів селищного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

11. Установити, що джерелами формування загального фонду селищного бюджету на 2017 рік: 

  • у частині доходів є надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

12. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2017 рік:  

  • у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України;
  • у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини 1  статті 71 Бюджетного кодексу України.

13. Надати право виконкому селищної ради здійснювати протягом 2017 року додатковий розподіл та перерозподіл загального обсягу додаткових дотацій, субвенцій  з державного бюджету місцевим бюджетам за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, з наступним затвердженням селищною радою.

14. Надати право селищному голові в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення  тимчасово вільних коштів селищного бюджету на депозитах з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

15. Установити, що використання бюджетних коштів на реалізацію регіональних програм здійснюється за порядками, що затверджуються селищною радою.

16. Додатки № 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                Ю.В.Ящук

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь